Сайт временно недоступен.

Про нас / About us

 Lesia Zgharda - це магазин українського виробника товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу

производитель штампов для скрапбукингаКомпанія Lesia Zgharda займається виробництвом товарів для скрапбукінгу - дизайнерських штампів, декоративних сатинових стрічок з нанесеним принтом, паперу архівної якості, висічок та інших товарів, які використовуються при створенні листівок ручної роботи, оформлення фото-альбомів, запрошень та ін.

Всі набори паперу виготовляються як в стандартних для скрапбукінгу розмірах 30 * 30см, 20 * 20см і 15 * 15см, так і в звичному для нас форматі аркуша А4. Папір має архівні властивості - стійкість до вигорання та можливість тривалого зберігання (до 100-150 років). До кожного набору паперу передбачені висічки (один або кілька різних наборів) - вже вирізані елементи декору, які доповнюють папір і значно розширюють можливості його застосування. Аркуші з висічками продаються окремо.

Штампи ТМ "Lesia Zgharda", це прозорі печатки які замість звичної пластикової оснастки використовуються з акриловими блоками - кріпляться за рахунок своєї природної властивості прилипати до гладкої поверхні (акрилового блоку).
У нашому асортименті більше 2000 різноманітних дизайнів штампів, найпопулярнішими з яких являються текстові штампи, які дозволяють з легкістю створити, наприклад, напис на вітальній листівці, або підпис до улюбленої фотографії в альбомі. А також штампи весільної, Новорічної, Різдвяної та іншої святкової тематики - день народження, день закоханих, 8-е Березня, день Матері та ін. За допомогою фонових штампів і різних чорнил можна створювати власний дизайнерський папір, а за допомогою вінтажних надати йому наліт старовини.

Кожен штамп упакований в окрему пластикову упаковку та роміщений на паперовій вкладці з логотипом виробника.

Також, крім усього перерахованого вище, ми займаємося виготовленням іменних штампів і печаток, які використовуються в сучасних видах образотворчого та прикладного мистецтва для ідентифікації автора роботи. Такі штампи ставляться на листівках, альбомах, іграшках ручної роботи і несуть інформацію про майстра - ім'я та прізвище (або логотип), номер телефону, адресу сайту або е-пошти.

Всі товари доступні як у роздріб так і гуртом, а для гуртових покупців передбачені особливі умови з індивідуальним підходом. Тож запрошуємо до співпраці!